Hakkımızda

2008 yılında kurulan SSFinans, yatırım ve finansal taleplerin karşılanması, danışmanlık taleplerine uygun hizmeti verilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Finans danışmanlığı amacıyla kurulan, uzman kadrosu sayesinde birçok alanda danışmanlık hizmetleri vermeye devam eden, alanında en çok tercih edilen kurumların başında gelmektedir. 


Düzenlemelerin gerçekleştirilmesi, hızlı ve başarılı bilgi aktarım faaliyetlerinin yönetilmesi, firmaların bu noktada uyarılması ve bilgi sahibi olması amacıyla çalışan bir yapısı bulunur.


SSFinans ile iletişime geçen bir kurum tarafından özellikle hızlı ve verimli bir çalışma planının oluşturulması için, müşterileriyle nasıl iletişime geçebileceğine dair destek talep edilebilir.

Bu durumda doğrudan müşteri ilişkileri yönetimi sayesinde, hangi müşterisinin talebinin ne olduğu ve şikayetlerinin neler olduğuyla ilgili raporların hazırlanması şarttır.

CRM sayesinde her bir müşteriye direkt olarak kendilerine uygun şekilde hitap edilmesi gereklidir. Uzun vadeli bir iş yapılabilmesi, potansiyel müşterinin analizi ve hizmeti almaya ikna edilmesiyle birlikte, bir anda sadık müşteri haline gelmesi için gerekli planlamalar yapılır.


Kurumsal yapınızın düzenlenmesi, tanıtımında ve güvenli kurum yapısının oluşturulmasında dikkat edilmesi gereken alanlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’nin dört bir yanında pek çok kurum bünyesinde, telefonla satış talebine uygun şekilde hizmet verilmesi mümkündür. Ekip tarafından çeşitli ürünler ve hizmetlerin tanıtımının yapılması, aynı zamanda satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışmalar sürdürülüyor.


Müşteri hizmetleri sisteminin oluşturulmasıyla birlikte, firmanızın her zaman ulaşılabilir ve destek alınabilir hale gelmesi sağlanmaktadır.

SS Finans ile kariyerinizi yönlendirin

Bilgilerinizi bize bırakın, biz sizi arayalım.