Hizmetlerimiz

Telefonla Satış

Potansiyel müşterilere ulaşılması, ürünün veya hizmetin satışının telefonla yapılacak açıklamanın ardından gerçekleştirilmesi son derece zor bir işlemdir. Sektörel faaliyetlerin sürdürülmesi esnasında, soruların ve şikayetlerin tam olarak karşılanabilmesi amacıyla, telefonla satış ve hizmet ekibinin özenle seçilmesi gereklidir.

Bu alanda deneyime sahip, özel olarak eğitim alan, diksiyonu düzgün ve müşteri portföyüne başarılı bir şekilde hitap edebilen personelden yararlanılması sağlanıyor. Telefonla satış alanında çok uzun süredir faaliyet sürdüren bir ekip sayesinde, müşterilerinizin tüm ürünleriniz ve çalışmalarınız hakkında net olarak bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Satış ve Destek Hizmeti

Müşterilerinize veya müşterileriniz arasında yer alma potansiyeline sahip kitleye kesintisiz olarak hizmet verilmesi son derece önemlidir. Aynı zamanda, müşterilerinizle ilgili gerçekleştireceğimiz telefonla satış çalışmalarının sonucunda, satış performansımız hakkında bilgiye erişmeniz amacıyla rapor oluşturmaktayız.

Ürünlerinizin çok daha fazla müşteriye ulaşmasını, binlerce kişi tarafından haberdar olunan bir hizmet sürecinin oluşturulmasını sağlamak amacıyla telefonla satıştan yararlanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek, isteklerini anında yerine getirebilecek şekilde tüm taleplerini öğrenebilmek amacıyla müşteri hizmetleri gereklidir. Uzmanlık ve özveri gerektiren bu çalışma alanı için profesyonel bir çağrı merkezinden destek almanız, yedi gün yirmi dört saat boyunca tüm müşterilerinizin size ulaşmasını kolay hale getirebilirsiniz.

Sorunların çözülmesini kolaylaştırabilmek, müşterilerin memnuniyetsizliğini giderebilmek amacıyla, profesyonel ve alanında başarılı ekipten hizmet almanız yeterli olacaktır. Garantili hizmet verilebilmesi amacıyla, şirketinizin müşteriler tarafından talep edilen desteği alabilmesini sağlayan bir uzman ekipten hizmet almanız gereklidir. Güven ortamının oluşturulabilmesi amacıyla, alanında deneyimli ve çalışmalarınız hakkında her durumu analiz ederek yardımcı olabilen müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kesintisiz Müşteri Desteği

Müşterilerinizin yaşadığı teknik problemlerin, bilgi olması gerektiği tüm durumların doğrudan müşteri temsilcisiyle çözüme kavuşturulması mümkündür. Hizmetler ve çalışma süreçleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinerek, müşteri temsilcisi hattının binlerce müşteriniz için aktif olması sağlanacaktır. Talebinize bağlı olarak, günün belirli saatleri aralığında veya yirmi dört saat boyunca müşteri hizmetleri hattından yararlanabilirsiniz.

Müşterilerinizin çok daha mutlu olmasını sağlamak, aradıkları zaman her zaman için bir destek hattına ulaşabilecekleri güvencesini oluşturmak son derece önemlidir. Hiçbir mağduriyet yaşanmamasını sağlamak, anında destek vererek tüm isteklerin karşılanması için gerekli ortamı oluşturmak şarttır. Bu sayede gelişim ve çok daha fazla müşteri tarafından tercih edilmek mümkün olacaktır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi CRM

Uzman bir ekip ve detaylı veri depolama programlarıyla, tüm müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun projeler üretmeniz mümkündür. Müşteri ilişkileri yönetimi için, kurumsal yapınıza uygun bir şekilde müşterilerinizle etkileşime geçebilir, analizlerinizin doğruluğunu sorgulayabilirsiniz.

Her bir müşterinin isteği veya şikayeti birbirinden farklı olduğu için, bu durumların raporlanması şarttır. Böylece, hangi müşterinin talebinin ne olduğuna bağlı olarak özel bir kampanyayla satış yapılması ve satışların arttırılması mümkün olacaktır. Daha etkin bir şekilde pazarlama stratejisi oluşturulabilmesi amacıyla, bu sürecin tüm büyük şirketler tarafından tercih edilmesi mümkündür.

Müşteri Beklentisine Göre Hizmet

Müşterilerinizin taleplerini analiz etmek, isteklerini ve şikayetlerini raporlamak son derece önemlidir. Belirli bir müşteri ağına, tam olarak ihtiyaç duydukları hizmeti sağlayabilmek için mutlaka belli başlı verilerin kayıt altında olması gerekir.


Bu alanda CRM, müşteriler ve firmalar arasındaki bağlantının günümüzdeki durumunu ve gelecekte yapılması gereken işlemlerini doğrudan etkiler.


Kampanyalar, fırsatlar, hizmet alanlarının çeşitlendirilmesi, şikayetlerin neler olduğu ve hangi çalışmalarda ne gibi sonuçlar alındığı raporlanabilir. 

Müşteri ilişkileri yönetimi sayesinde, müşterilerinizin çok daha sadık bir şekilde firmanızla iş yapmaya devam etmesi, hizmetlerinizden yararlanması sağlanabilir. Her bir kullanıcının bilgilerinin kayıtlı olması, istendiği zaman direkt olarak bu kayıtlar aracılığıyla kendilerine ulaşılabilir olması da, beklentilerin karşılanmasını kolaylaştırıyor.

Çağrı Merkezi Eğitimleri

Çağrı merkezinin kurulumunu gerçekleştirmek, performansı her zaman için en üst seviyede tutmak, etkin çağrı merkezi faaliyetlerinden yararlanmak amacıyla hizmet alabilirsiniz. Eğitimlerin hem personel bazında hem de yöneticilerin yetiştirilmesiyle ilgili süreçte sürdürülüyor olması, tüm çalışanların niteliğinin arttırılmasını sağlayacaktır.

Etkin, hızlı sonuç alabilen, satış veya müşteri desteği için tam olarak süreci, bu alanda uzun yıllardır çalışan uzmanlardan destek alınması mümkündür. Sadece personel yetiştirilmesi için değil, çağrı merkezi kurulumunda gerekli olan tüm teknolojik donanımın elde edilmesi, nasıl kullanılabileceğinin öğretilmesi için de eğitimlerden yararlanılması mümkün oluyor.

Çağrı Merkezi Kurulum ve Kalite Desteği

Çağrı merkezini kendi şirket bünyesinde oluşturarak, müşterilerine doğrudan özel bir hizmet vermek isteyen kurumlarda, bu süreci uzun yıllardır yapan işletmelerden destek alınması şarttır.


Hem yeni teknolojilerin öğrenilmesi hem de müşterilerin isteklerini anında karşılayabilecek, hitabet yeteneği yüksek ve diksiyonu düzgün personel yetiştirilmesi gereklidir. Alanında uzman olan çağrı merkezi eğitmenleriyle, doğrudan tüm personelinizin bu yöndeki çalışmalarının kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda çok hızlı bir şekilde, fizibilite çalışmalarıyla tam olarak verimli bir ortamın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verilebilmesi amacıyla, çağrı merkezi eğitimlerinin alınması, danışmanlık hizmetlerinden de her zaman için yararlanılmasını sağlayacaktır.


Gizli müşteri ve ses kayıt analizi gibi birçok hizmetten her zaman faydalanılmasıyla, çağrı merkezlerinde müşteri desteğinin kuvvetlenmesi mümkün olacaktır.

SS Finans ile kariyerinizi yönlendirin

Bilgilerinizi bize bırakın, biz sizi arayalım.